Lauksaimniecības zemes tīrīšanas rezultātā sagatavoto materiālu – koku zaru un izcirsto krūmu mutiskā izsole ar augšupejošu soli Kaunatas pagastā

Publicēts: 20.12.2022

Atjaunots: 27.12.2022

Izsole

Rēzeknes novada pašvaldības kustamās mantas – lauksaimniecības zemes tīrīšanas rezultātā sagatavoto materiālu – koku zaru un izcirsto krūmu mutiskā izsole ar augšupejošu soli Kaunatas pagastā

Rēzeknes novada pašvaldība mutiskā izsolē ar augšupejošu soli pārdod kustamo mantu – lauksaimniecības zemes tīrīšanas rezultātā sagatavoto materiālus – koku zarus un izcirstos krūmus 450 m3ber (bērkubikmetru) apjomā.

Kustamās mantas  nosacītā cena – EUR 11,94 (vienpadsmit euro, 94 centi) par vienu bērkubikmetru, vai EUR 5373,00 (pieci tūkstoši trīs simti septiņdesmit trīs euro, 00 centi) par visu sagatavoto materiālu apjomu, kas ir arī izsoles sākumcena. Nodrošinājums – 2% no kustamās izsoles sākumcenas, t.i., EUR 107,46 (viens simts septiņi euro, 46 centi), izsoles solis – EUR 2,00 (divi euro, 00 centi). Reģistrācijas maksa par dalību izsolē – EUR 15,00 (piecpadsmit euro, 00 centi). Samaksas kārtība ir noteikta noteikumos.

Ar izsoles noteikumiem var iepazīties Rēzeknes novada mājas lapā: www.rezeknesnovads.lv un Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Kaunatas apvienības pārvalde” struktūrvienībā “Kaunatas pagasta pārvalde”: Rāznas iela 38, Kaunata, Rēzeknes novads, pie lietvedes darba laikā no plkst. 8:00 līdz plkst. 12:00 un no plkst. 12:30 līdz plkst. 16:00 darba dienās līdz 2022. gada 27. decembrim.

Izsole notiek Rāznas ielā 38, Kaunata, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads, Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Kaunatas apvienības pārvalde” struktūrvienības “Kaunatas pagasta pārvalde” telpās 2022. gada 29. decembrī plkst. 10:00.”