SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor” pārdod AS “Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” valsts kapitāla daļu.

Publicēts: 13.11.2022

Atjaunots: 01.12.2022

Valsts kapitāla daļa nodota pārdošanai ar Ministru kabineta 2007.gada 26.aprīļa rīkojumu Nr.228 “Par valsts pensiju speciālajam budžetam nodoto kapitālsabiedrību kapitāla daļu pārdošanu”.

Informācija par Sabiedrību

AS “Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” pamatkapitāls – 241 966,20 euro

Akciju skaits – 172 833

Akcijas nominālvērtība -  1,40 euro

Adrese: Latgales iela 5, Viļāni, Rēzeknes novads, LV-4650

Informācija par pārdošanas priekšmetu

Valstij piederošās AS “Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” 8 486 akcijas jeb 4,91% no pamatkapitāla (Akciju pakete)

Pārdošanas noteikumi (t.sk. Akciju paketes pirkuma līguma projekts) ir pieejami  SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor” tīmekļa vietnē www.possessor.gov.lv.

Tālrunis uzziņām: 67021365, 67021314

Cena un norēķini

Akciju paketes cena: 11 021 euro

Termiņš norēķiniem: tūlītēja samaksa, kas samaksājama atbilstoši Akciju paketes pārdošanas noteikumiem

Pieteikšanās termiņš un kārtība

Saskaņā ar Komerclikuma 238.pantu pirmpirkuma tiesības uz pārdodamo AS “Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” Akciju paketi ir šīs kapitālsabiedrības akcionāriem. Ja kapitālsabiedrības akcionāri nepieteiksies izmantot pirmpirkuma tiesības, nepieteiksies uz visām akcijām vai neparakstīs pirkuma līgumus par visu Akciju paketē ietilpstošo akciju pirkšanu, SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor” izsludinās Akciju paketes elektronisko izsoli (ar augšupejošu soli), kurā autorizēties Akciju paketes pirkšanai varēs jebkura ieinteresētā persona.