Informācija par pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7878 004 0288 Ozolmuižas pagastā nomas tiesību izsoli

Izsole
  1. Izsoles objekts- Neapbūvēta, zemes vienības 4,48 ha platībā ar kadastra apzīmējumu 7878 004 0288. Iznomāšanas mērķis lauksaimnieciskās ražošanas vajadzībām.
  2. Izsoles veids – mutiska izsole ar augšupejošu soli.
  3. Izsoles sākumcena (EUR, bez PVN) 310,00 (trīs simti desmit euro 00 centi) gadā, izsoles solis EUR 30,00 (trīsdesmit euro 00 centi). Izsoles dalībnieki solīšanas procesā paceļ savu reģistrācijas kartīti ar numuru. Izsoles vadītājs atkārto pirmā solītāja reģistrācijas numuru un nosauc piedāvāto maksu. Piedāvātās izsoles maksas pieaugums nedrīkst būt mazāks par izsoles soli, arī gadījumā, ja izsolē piedalās 1 (viens) izsoles dalībnieks.
  4. Izsoles vieta un datums – Ozolmuižas pagasta pārvaldes telpas, “ Laimas ”, Ozolmuižas pagasts, Rēzeknes novads, 2023. gada 20. februāris plkst. 10.00.
  5. Nomas līguma termiņš- 12 gadi.
  6. Visiem pretendentiem, kas vēlas piedalīties izsolē jāiemaksā nodrošinājuma nauda, EUR 31,00 (trīsdesmit viens EUR 00 centi) un reģistrācijas maksa EUR 15,00 (piecpadsmit euro 00 centi).
  7. Nodrošinājums uzskatāms par iesniegtu, ja attiecīgā naudas summa ir ieskaitīta bankas kontā.
  8. Pretendentu pieteikšanās termiņš un vieta – līdz 2023. gada 20. februāra plkst. 9.00 Rēzeknes novada pašvaldības iestādes „Dricānu apvienības pārvalde” struktūrvienības „Ozolmuižas pagasta pārvalde” lietvedībā, adrese: “ Laimas ”, Ozolmuižas pagasts, Rēzeknes novads.
  9. Izsoles objekta raksturojums izsoles noteikumos.
  10. Objektu var apskatīt darba dienās, iepriekš piezvanot un vienojoties par apskates laiku pa tālruni – 26678123 (J.Zeļčs)
  11. Ar izsoles noteikumiem un zemes nomas līguma projektu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības iestādes „Dricānu apvienības pārvalde” struktūrvienības „Ozolmuižas pagasta pārvalde” lietvedībā, kā arī Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv