Dabas aizsardzības pārvaldes INFORMĀCIJA par nomas tiesību izsoli

Izsole

Nekustamā īpašuma “Valsts mežs 2”, Lūznavas pagastā, Rēzeknes novadā, ar kadastra Nr.78680040233 sastāvā esošās zemes vienības, kadastra apzīmējums 78680040181, daļa 2,4 ha platībā:

Nomas objektsZeme
Kadastra apzīmējums78680040181
Administratīvā teritorijaLūznavas pagastā, Rēzeknes novadā
Iznomājamā platība (ha)2,4
Lietošanas mērķisZeme, uz kuras galvenā saimnieciskā darbība ir mežsaimniecība
Nomas maksa1]50,00 EUR gadā (bez pievienotās vērtības nodokļa)
Iznomāšanas termiņš10 gadi
Nomas mērķiAtpūtas vietas – tīklu parks, izveidošana
Citi iznomāšanas nosacījumiSkatīt Nomas līguma projektā
Nosacījumi pretendentiemSkatīt Pieteikuma veidlapā un Rakstiskās izsoles Nolikumā
Nomas līguma projektsPielikums Nr.2
Izsoles veidsRakstiska pirmā izsole
Pieteikšanās termiņš2021.gada 10.decembris, plkst.16:30
Pieteikuma veidlapaPielikums Nr.1
Pieteikuma iesniegšanas vietaDabas aizsardzības pārvalde, Baznīcas iela 7, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Pieteikuma iesniegšanas veidsPersonīgi, pa pastu vai ar kurjeru
Kontaktpersona objekta apskateiAndis Ķīsis, tālr. nr.29225576

Par pretendentu pieteikšanos valstij piederošās zemes nomai

 Dabas aizsardzības pārvalde šajā sadaļā publicē paziņojumu par iespēju pretendentiem pieteikties zemes nomai atbilstoši MK 2018.gada 19.jūnija noteikumiem Nr.350 “Publiskas personas zemes nomas un apbūves tiesības noteikumi”.
[

Nomniekam viena mēneša laikā pēc līguma noslēgšanas jāatlīdzina neatkarīga tirgus vērtētāja atlīdzība par tirgus nomas maksas noteikšanu 363,00 EUR (trīs simti sešdesmit trīs eiro, 00 c.) apmērā.

 Objektu neiznomā pretendentam, ja pēdējā gada laikā no pieteikuma iesniegšanas dienas Dabas aizsardzības pārvalde ir vienpusēji izbeigusi ar to citu līgumu par nomnieka pienākumu nepildīšanu, vai arī ir stājies spēkā tiesas nolēmums, uz kura pamata pretendenta rīcības dēļ tika izbeigts cits ar iznomātāju noslēgts līgums.

 Pieteikums automātiski tiks anulēts, ja pretendents 10 darba dienu laikā pēc Dabas aizsardzības pārvaldes uzaicinājuma nosūtīšanas neparakstīs nomas līguma projektu. Šajā gadījumā nomas tiesības tiks piedāvātas nākamajam pretendentam, neizsludinot atkārtotu pieteikšanos.

Iznomājamās zemes vienības daļas grafiskā shēma: