Paziņojums par koku ciršanu ārpus meža Ilzeskalna pagastā

14.10.2016

Rēzeknes novada pašvaldības Ilzeskalna pagasta pārvalde paziņo, ka, pamatojoties uz Ilzeskalna pagasta pārvaldes un pagasta iedzīvotāja ierosinājumu, Ilzeskalna pagastā plānots veikt 5 koku izciršanu, kas atrodas pie daudzdzīvokļu mājas Parka ielas 4 pagalmā (1kļava ar stumbra apkārtmērs 20 cm un augstumu 12m, 1 kļava ar stumbra apkārtmērs 20 cm un augstumu 15 m, trīs papeles ar stumbra apkārtmēru 15 cm un augstumu 10 m).

Lūdzam iesniegt savus priekšlikumus un pieteikumus Rēzeknes novada pašvaldības Ilzeskalna pagasta pārvaldē pēc adreses: Centra iela 1, Ilzeskalns, Ilzeskalna pagasts, Rēzeknes novads, pie lietvedes līdz 2016. gada 28. oktobrim, kontakttel.64644580, e-pasts: info@ilzeskalns.lv.

Sabiedriskā apspriešana tiek veikta saskaņā ar Rēzeknes novada pašvaldības 2012. gada 15. novembra saistošajiem noteikumiem Nr.91 „Par koku ciršanu ārpus meža Rēzeknes novadā”.