Rēzeknes novada domes ārkārtas sēde (notiek attālināti)

Datums
Laiks
Ieejas maksa
Bezmaksas

Domes sēdes darba kārtībā 4 jautājumi:
1. Par Valsts budžeta aizņēmumu pašvaldības investīciju projekta “Rēzeknes novada pašvaldības autoceļu infrastruktūras uzlabošana Nautrēnu pagastu apvienībā” īstenošanai (I.Zapāne)

2. Par Valsts budžeta aizņēmumu pašvaldības investīciju projekta “Rēzeknes novada pašvaldības autoceļu infrastruktūras uzlabošana Maltas pagastu apvienībā” īstenošanai (I.Zapāne)

3. Par Valsts budžeta aizņēmumu pašvaldības investīciju projekta “Rēzeknes novada pašvaldības autoceļu infrastruktūras uzlabošana Kaunatas pagastu apvienībā” īstenošanai (I.Zapāne)

4. Par Valsts budžeta aizņēmumu pašvaldības investīciju projekta “Rēzeknes novada pašvaldības autoceļu infrastruktūras uzlabošana Dricānu pagastu apvienībā” īstenošanai (I.Zapāne)