9.klases izlaidums Kaunatas vidusskolā

Publicēts 18.06.2020

Diemžēl vai par prieku pamatskolas beidzējiem, satraucošais eksāmenu laiks ir pagājis. Covid-19 ir ienesis savas izmaiņas un korekcijas, taču izlaidums, lai arī citādāk nekā ierasts, tomēr Kaunatas vidusskolā notika. Šogad durvis uz lielo pasauli vēruši 20 devīto klašu absolventi.
13. jūnijā uz svinīgo pasākumu aktu zālē pulcējās 9. klašu absolventi un viņu vecāki. Klātesošie nokļuva pasakā, kas veda cauri bērnības atmiņām, pirmajām skolas gaitām, cauri Lasīšanas un Rakstīšanas džungļiem, Matemātikas upēm un Dabaszinību kalniem, lika atcerēties jaukākos skolas mirkļus, pirmos draugus un skolotājus.
Gaviļniekus uzrunāja gan skolas direktore Alīna Gendele, gan Kaunatas pagasta pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs, gan klases audzinātājas skolotāja Solvita Meļničenko un Aleksandra Čuhnova, sakot uzmundrinošus vēlējumus turpmākajam ceļam. Absolventi saņēma apliecības par pamatizglītības iegūšanu.
Absolventi savā sveicienā pateicās skolai par dotajām zināšanām, saviem vecākiem par rūpēm, atbalstu un palīdzību. Ļoti sirsnīgi vārdi izskanēja arī no vecāku puses.
Visus klātesošos priecēja Kaspars Bačkurs ar klavierspēli, Jolanta Gaveika ar saksofona skaņām un Viktorija Kozlovska no Ludzas Bērnu un jauniešu centra ar savām dziesmām (skolotāja Lolita Greitāne).
Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī un pulcēšanās ierobežojumiem mājās palika draugi, radi un arī skolotāji, taču tas nemazināja svētku noskaņu, gluži otrādi, piedeva mīļuma, nesteidzības un tuvības notiņu. It kā sapnī no pasakas, taču dzīve jau arī ir pasaka, tiesa gan, ar vienu nosacījumu: ja tajā lūkojamies ar redzīgām acīm, gaišu un kritisku prātu!
Lai krāsaina vasara! Lai piepildās izvirzītie mērķi, lai veiksmīgs nākamais posms izgītošanās ceļā!

Kaunatas vidusskolas skolotāja Regīna Katkovska
Foto Vladimirs Likovs

kaunata_izl4 kaunata_izl3 kaunata_izl2 kaunata_izl5

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0