Adventa pasākums Ilzeskalnā “Lai sirdīs ienāk prieks!”

Publicēts 17.12.2018

Trešajā Adventa svētdienā Ilzeskalna tautas namā izskanēja sirsnīgs, dziesmots pasākums “Lai sirdī ienāk prieks!”. Ar skaistām un skanīgām dziesmām koncerta apmeklētājus iepriecināja Maltas kultūras nama senioru vokālais ansamblis. Paldies par skaisto dziedājumu! Lai veselība un veiksme gan dziedātājām, gan kolektīva vadītājam Normundam!

Ar skaļiem aplausiem tika sveicināts otrs koncerta dalībnieks – Juris Ostrovskis. Kad zālē skan visiem pazīstamas un mīļas dziesmas, visi dzied līdzi un aplausi nenorimst. Lai tik tiešām katrā sirdī ienāk prieks! Lai ikvienam no mums un arī visiem kopā ir skaisti, balti un mierpilni šie Ziemassvētki, lai veselīgs, veiksmīgs un bagāts nāk Jaunais gads!

Anna Višķere
Ilzeskalna pagasta Tautas nama vadītāja
Foto: Ināra Strode

IMG_2579 IMG_2581 IMG_2588 IMG_2606

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0