Aicina pieteikties mājražotājus un amatniekus dalībai Latgales dienā Rīgā

Publicēts 30.07.2016

Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar biedrību “Latgales tematiskie ciemi” 13. augustā no plkst. 10 līdz 19 Jēkaba laukumā Rīgā jau trešo gadu rīko Latgales dienu. Pasākums notiek Rīgas svētku laikā. Svētku apmeklētājiem būs iespējams iepazīt Latgales tematiskos ciemus, to ceļojošo tirgu, kā arī Latgales amatnieku un mājražotāju produkciju, piedalīties amatnieku meistarklasēs, kā arī lustēties latgaliešu tautas mūzikas un deju pavadībā.

Lai popularizētu vietējos sava aroda meistarus, Latgales plānošanas reģions aicina amatniekus un mājražotājus piedalīties Latgales dienā Rīgā ar savu saražoto produkciju. Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot Zanei Praņevskai, tālr. 26595334.

Ilze Kiščenko,
Nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākā konsultante

mob. +371 26516242
learn@rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0