Aicina Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā

Publicēts 31.03.2016

Lai arī šogad ziema mūs nav īpaši lutinājusi ar sniegu un salu, kas ir labākais nosacījums, lai varētu spēlēt hokeju un slīpēt savu meistarību šajā sporta veidā, ne tikai hokeja laukumā, bet arī uz dīķa, īstiem, ātrākā komandu sporta veida pasaulē entuziastiem šī spēļu sezona vēl nav beigusies.

Tāpēc, lai popularizētu hokeja spēli Rēzeknes novada iedzīvotāju vidū un varētu noskaidrot labāko un spēcīgāko novada hokeja komandu, šī gada 16. aprīlī Daugavpils ledus hokeja hallē tiks organizētā 2016. gada Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā.

Sacensībās var piedalīties jebkura komanda no Rēzeknes novada, kura būs iesniegusi rakstisku pieteikumu (skatīt nolikumā). Katra komanda drīkst pieteikt ne mazāk kā 8 un ne vairāk kā 16 spēlētājus.

Komandas jāpiesaka iepriekš līdz š.g. 12. aprīlim, pa e-pastu: igors.derjagins@saskarsme.lv , vai janis.saudins@saskarsme.lv ,norādot komandas nosaukumu un tās pārstāvja kontakttelefonu. Sacensību dienā — līdz katras konkrētās komandas pirmās spēles sākumam – rakstiski.

Sīkāku informāciju skatīt nolikumā.

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības

Jaunatnes lietu speciālists

Mob.: +371 259 22018

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0