Aicina uz Rēzeknes novada kausa izcīņu hokejā

Publicēts 23.03.2017

Lai arī pavasara saule ir izkausējusi lielāko daļu ziemā sagatavoto hokeja laukumu, ātrākā komandu sporta veida pasaulē entuziastiem šī spēļu sezona vēl nav beigusies!

Lai popularizētu hokeja spēli Rēzeknes novada iedzīvotāju vidū un varētu noskaidrot labāko un spēcīgāko novada hokeja komandu, kas viscītīgāk ir trenējusies un izmantojusi ziemas “mīnusus” savā labā, šī gada 1. aprīlī Daugavpils ledus hokeja hallē tiks organizēta 2017. gada Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā.

Sacensībās var piedalīties jebkura komanda no Rēzeknes novada, kura būs iesniegusi rakstisku pieteikumu (skatīt nolikumā). Katra komanda drīkst pieteikt ne mazāk kā 8 un ne vairāk kā 16 spēlētājus.

Komandas jāpiesaka iepriekš līdz š.g. 28. martam, pa e-pastu: igors.derjagins@saskarsme.lv , vai janis.saudins@saskarsme.lv ,norādot komandas nosaukumu un tās pārstāvja kontakttelefonu. Sacensību dienā — līdz katras konkrētās komandas pirmās spēles sākumam – rakstiski.

Sīkāku informāciju skatīt nolikumā.

Dodies līdzi un atbalsti savējos!

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības
Jaunatnes lietu speciālists

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0