Aicina uz Sieviešu dienas pasākumu Ozolmuižā

Publicēts 01.03.2019

Pastāv teiciens: „Sieviete ir kā zieds. Cik labi par viņu rūpēsies, tik krāšņi tā ziedēs”. Ir sievietes – kumelītes. Viņas ir maigas, gaišas un tiecas pretī saulītei. Ir sievietes – rozes. To skaistums un gurdeni saldā smarža vilina. Ir sievietes – pienenes. Jautras, vieglprātīgas, emocionāli nenoturīgas un krāsainas. Un ir sievietes – kaktusi. Tās ir sievietes, kas pieradušas visu sasniegt pašu spēkiem.

Ir dienas sievietes dzīvē, kad viņai trūkst enerģijas un spēka, viņa ir nogurusi no ikdienas rūpēm un darbiem. Tādēļ, 9. martā Ozolmuižas Bērnu un jauniešu centrā tiek gaidītas daiļā dzimuma pārstāves, lai ļautu sevi palutināt un atjaunot spēkus. Ļausimies siltām sarunām pie tējas tases un paskatīsimies uz sevi nedaudz citādāka veidolā.

Jo rūpīgāks saimnieks, jo skaistāks ir zieds!

 

Līga Bistrova

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0