Aicinām lauksaimniekus uz informatīvo semināru Maltā

Publicēts 26.03.2015

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes konsultāciju birojs aicina lauksaimniekus apmeklēt bezmaksas informatīvo semināru, kurš notiks 27. martā plkst. 10.00 Maltā (Maltas kultūras namā, 1. maija ielā 80, Maltā).

Semināra laikā tiks sniegta jaunākā informācija par tiešajiem maksājumiem, par lauku attīstības programmas 2014.-2020. gada pasākumiem un par grozījumiem nodokļu un grāmatvedības uzskaiti reglamentējošos normatīvajos aktos, kas stājās spēkā 2015. gada 1. janvārī.

Maltā organizēto informatīvo semināru īpaši tiek aicināti apmeklēt Feimaņu, Lūznavas un Pušas pagastu lauksaimnieki.

Sīkāka informācija zvanot pa tālr. 64625254 vai griežoties pie sava pagasta lauku attīstības konsultanta.

Lauku attīstības konsultante
Sanita Geduševa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0