Aicinām piedalīties Atklātā stundā: “Pavadoņi apkārt zemei”

Publicēts 26.02.2018

Sākot ar 2018.gada janvāri līdz pat aprīlim, norisinās virkne atklāto stundu Rīgas un reģionu skolās. Atklātās stundas tiek rīkotas, lai praktiskā darbā atspoguļotu labās prakses piemērus un padziļinātu projektā iesaistīto skolu skolēnu zināšanas par Eiropas Savienību. 27.februārī plkst. 11.30 Atklātā stunda “Pavadoņi apkārt zemei” notiks Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā.

Sabiedrības atšķirīgā reakcija uz dažādiem Eiropas Savienības (ES) lēmumiem, kā īsti ES tiek pārstāvētas Latvijas intereses, kādi ir izplatītākie mīti par ES un fakti, kas tos apgāž? Šīs un daudzas citas tēmas tiks atspoguļotas atklātajās stundās, kas pavasarī norisināsies Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu projekta ietvaros. Uz tām ir aicināts ikviens interesents.

Viens no nozīmīgākajiem Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu projekta mērķiem ir pieredzes apmaiņa un kopīga attīstība, daloties idejās, pieejās, materiālos par Eiropas tematiku.

Lai piedalītos atklātajās stundās, aicinām iepriekš pieteikties, sūtot e-pastu: epas@europarl.lv

Visu Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu atklāto stundu norises laiki un temati apskatāmi ŠEIT.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0