Aicinām piedalīties Rēzeknes novada Jaunatnes dienā

Publicēts 12.06.2016

Rēzeknes novada jaunieti! Tiekamies 17. jūnijā pulksten 10:30 Kaunatas pagasta atpūtas bāzē “Jaunais Dinamietis”, lai kopīgi sportiskā un radošā gaisotnē pavadītu nu jau sesto Rēzeknes novada Jaunatnes dienu.

Jaunatnes dienā varēsi pārbaudīt sevis paša un savas “dream team” komandas sīkstumu volejbolā un pludmales futbolā, izveicību tautas bumbā un tādā spēka disciplīnā kā “Rādi musīšus!”, kā arī azartiskajā “ROSOLĀ”.

Dodies uz “Jauno Dinamieti” ar komandu un paņem līdzi arī draugus, kuri varēs pārbaudīt spēkus individuālajā disciplīnā “INDBOLĀ”, kā arī atklāt mākslinieciskos talantus Mākoņkalna brīvā laika pavadīšanas centra “STROPS” radošajās darbnīcās.

Ja jutīsies izsalcis, neuztraucies, jo būs arī silta zupa, bet, ja tomēr tās būs par maz, turpat varēsi iegādāties SIA “ANGŪRA” pikantās desiņas un kartupeļus frī, pēc kā desertā būs kvasa dzeršanas un pīrādziņu ēšanas sacensības.

Lai jaunatnes diena paliktu atmiņā uz ilgu laiku, varēsi bliezt selfiju radošās darbnīcas VALIS dizainētajā foto stūrītī, kā arī iegādāties VALIS radošumus

Piesaki savu komandu 6 cilvēku sastāvā (3 jaunieši + 3 jaunietes, vecumā no 14-24 gadiem) līdz 15. jūnijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: janis.saudins@saskarsme.lv. Sīkāka informācija pa tālr.: 25922018.

Mēs tevi jau gaidām!

Rēzeknes novada jaunatnes dienu atbalsta: Kaunatas pagasta pārvalde, Kebabnīca “Ausmeņa Kebabs” un radošā darbnīca “VALIS”.

Pieteikuma anketa

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0