Aizvadītas Nautrēnu pagasta iedzīvotāju sacensības volejbolā

Publicēts 18.04.2018

Nu jau par tradīciju kļuvušas biedrības “Rogovkīši” organizētās Nautrēnu pagasta iedzīvotāju sacensības volejbolā. Šogad sacensības notika 14. aprīlī un tajās tika pieaicināta arī Bērzgales pagasta jauniešu volejbola komanda. Pasākuma mērķis – popularizēt volejbolu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, kā arī pēc iespējas vairāk iesaistīt pagasta iedzīvotājus sporta aktivitātēs.

Sacensībās varēja piedalīties jebkura vecuma Nautrēnu pagasta iedzīvotāji, komandā trīs vīrieši un divas sievietes. Iepriecināja iedzīvotāju aktivitāte – piedalījās sešas komandas,  cīņa par katru punktu spēlē bija ļoti spraiga, gan jaunieši, gan pieaugušie, plecs pie pleca, godam izrādīja savas apgūtās prasmes.

Pirmo vietu izcīnīja komanda “Jaunieši”, kuras sastāvā spēlēja Sandris Turlajs, Guntis Spruksts, Juris Beziks, Katrīna Rudzīte, Elīna Mičule. Otrajā vietā ierindojās komanda “Kodols” – Leonida Obrumane, Evita Lukšāne, Linda Bumbiša, Aigars Pokuļs, Aigars Kalniņš, Aldis Aleksejevs. Trešo vietu ieguva skolotāju komanda – Irēna Rancāne, Viktorija Žukova, Andris Brīvers, Oļegs Žukovs, Dainis Lucijanovs. Ne mazāk spēcīgas bija arī komandas “Bieržgaļs”, “Skolēni” un “Liels un mazie”.

Godalgoto vietu ieguvēji saņēma diplomus un medaļas, ko sponsorēja jumta segumu tirgotājs “Balex Metal”. Veicot izlozi, pie “Balex Metal” pārsteiguma balvām tika arī Irēna Rancāne un Viktorija Adijāne.

Visas dienas gaitā sportisti varēja cienāties ar tēju, kafiju un picām, ko bija sarūpējusi Mazuru ģimene.

Paldies sacensību galvenajam tiesnesim Oļegam Žukovam, kā arī Birutai Zeļčai, Ritvaram Bernam, Terēzei Kūkojai un Andrim Brīveram par atbalstu sacensību organizēšanā.

Biedrības “Rogovkīši” valdes locekle Marija Mazure
Foto: Ritvars Berns

1 2 3 4 5 6 9 10 12

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0