Aizvadīts Latgales 2015. gada atklātais komandu čempionāts galda tenisā

Publicēts 09.10.2015

Šī gada 3. oktobrī notika Latgales komandu čempionāta galda tenisā ceturtais pēdējais sabraukums. Šajā sabraukumā piedalījās septiņas komandas. Tika izspēlētas divas pēdējās kārtas. Par pārsteigumu pacentās komanda “Daniela”, kas sagādāja līderiem pirmos zaudējumus, bet tas nedeva iespēju izcīnīt augstāku vietu un tā palika trešajā vietā. Pēc ceturtā sabraukuma spēlēm “Rebirs sports” un Preiļu novada komandām bija vienāds punktu daudzumu. Pirmo vietu saskaņā ar nolikuma izcīnīja Preiļu novada komanda, kam bija par vienu uzvaru vairāk, nekā “Rebirs sports”komanda , kas ieguva otro vietu.

Pēdējā sabraukuma spēlēs labi nostartēja novada komanda, kas ieguva vienu uzvaru un neizšķirtu. Tas ļāva komandai pārvietoties no astotās vietas uz septīto. Par novada komandā labāko spēlētāju tika atzīts Juris Dikulis.

Vēlāk tika izspēlēts pāru čempionāts, kur novada pāris Juris Dikulis un Juris Zeltiņš izcīnīja astoto vietu, bet Dainis Čudars pārī ar Alūksnes pārstāvi izcīnīja devīto vietu. Čempionātā piedalījās desmit pāri.

Par uzvarētājiem pāru čempionātā kļuva:
1. Preiļu novads
2.”Rebirs sports”/ “Daniela”
3. “Daniela”

Uz tikšanos nākamajā sezonā, Latgales 2016. gada čempionātā!

Sacensību tabula
Spēlētāju individuālie rādītāji 

0_0_4 0_0_2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0