Aizvadīts sieviešu starptautiskais basketbola turnīrs Baltkrievijā

Publicēts 20.03.2015

Februāra nogalē Rēzeknes novada sieviešu basketbola komanda piedalījās starptautiskajā basketbola turnīrā, kurš notika senākajā Baltkrievijas pilsētā Polockā. Sacensības notika apakšgrupās, kurās spēkiem mērojās Latvijas komanda (Rēzeknes novads), 2 komandas no Baltkrievijas (Minska, Polocka) un 2 komandas no Krievijas (Veļikije Luki un Pleskava). Pēc sirsnīgas mūsu komandas sagaidīšanas ar maizi un sāli, mēs tikām laipni sveicinātas Polockā – vienā no vissenākajiem tirdzniecības un ortodoksās kristietības kultūras centriem Eiropas ZA daļā. Dienas turpinājumā sekoja svinīga sacensību atklāšana, kurā varējām noklausīties Polockas orķestra priekšnesumu un vērot jauniešu sportisko cīņu paraugdemonstrējumus. Un nu – bumba spēlē … Cīņas spars un sportiskais azarts ļāva izrauties vadībā te vienai, te otrai komandai, bet tomēr uzvarētājs katrā no spēlēm ir tikai viens, un pēc pirmās dienas spēļu rezultātiem, finālā iekļuva Rēzeknes novada un Minskas komandas. 3.vietu ieguva komanda no Veļikije Luki, kura pārliecinoši vinnēja mājinieku – Polockas – komandu. Spēle par 1.vietu izvērsās diezgan spraiga un līdzīga, tomēr mūsu “lūzuma” punkts bija otrā ceturtdaļa, kad Minskas komandai izdevās realizēt vairākus precīzus trīspunktu metienus un palielināt rezultāta pārsvaru par 15 punktiem. Lai arī Rēzeknes novada komanda ieguva 2.vietu, šis rezultāts nemazināja mūsu sajūsmu un prieku par šo turnīru, kurā mēs varējām piedalīties, pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības un sporta speciālista Igoram Derjagina atbalstam.

Rēzeknes novada komandas “Moseņis” spēlētāja Kristīne Soma

DSC_0110

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0