Akcija ģimenēm “Apceļo dzimto novadu”

Publicēts 26.06.2020

Tuvojoties novada svētkiem, Nautrēnu pagastu apvienība piedāvā apceļot dzimto novadu. Tāpēc no 27.jūnija līdz 6. jūlijam tiek rīkota akcija “Apceļo dzimto novadu”. Laikā, kad valsts un pasaule dzīvo ierobežojumu varā, piedāvājam savu dzimto pusi atklāt no jauna, apmeklējot dažādas interesantas vietas un objektus, izzinot to vēsturi un nozīmi.

Akcijā aicinātas piedalīties gan Rēzeknes novada, gan citu novadu un pilsētu ģimenes. Ģimenēm jāatrod dabā un jāapmeklē interesantas vietas un objekti (saraksts atrodams mājas lapā www.rezeknesnovads.lv, sociālajos tīklos), jānofotografējas to fonā un foto jāatsūta caur WhatsApp, Messenger,

e-pasts uz norādītajiem kontaktiem.

Kontakti: Bērzgales kultūras nama vadītāja Daila Ekimāne (26185204, daila.ekimane@berzgale.lv)

Antona Rupaiņa muzeja vadītāja Skaidrīte Apeināne (29497151, skaidrite.apeinane@rezeknesnovads.lv).

Akcijas noslēgums – 11. jūlijā plkst. 18.00 Bērzgales pagasta brīvdabas estrādē.

Bērzgales pagasta kultūras nama vadītāja Daila Ekimāne

gimenes3gimenes2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0