Akcijas „Apsveikums Latvijai” uzvarētāju – Dricānu vidusskolas 5. klases piedzīvojumi pārsteiguma ekskursijā

Publicēts 17.12.2014

Par uzvaru Valsts akciju sabiedrības “Elektroniskie sakari” īstenotajā konkursā “Apsveikums Latvijai”, Dricānu vidusskolas 5. klase devās ekskursijā uz Cēsu Zinātnes centru Z(in)oo, kur varējām paši izmēģināt dažādas tehnoloģijas un pārbaudīt dabas likumus: mācīties matemātiku lēkājot, izbaudīt gravitāciju šūpolēs, izprast berzi, braucot ar neparastiem kartingiem, redzēt skaņu, veidot zobratu pārnesumus, redzēt zibeni, paostīt ozonu, un vēl un vēl, un vēl…

Lūk, ko par brauciena iespaidiem saka paši tā dalībnieki:

Rainers un Ramona: ”Ļoti patika kartinga mašīnītes, kur varēja braukt, eksperimentēt un izmēģināt pašiem”.
Aurēlija: ”Aizraujoša likās x-box interaktīvā spēle.”
Evija un Anastasija: ”Elektriskajā istabā uzkavējāmies visilgāk. Interesanti bija eksperimenti ar spuldzīti, varēja pasmaržot kā smaržo ozons, uzzināt kā rodas statiskā elektrība, un pašiem iedegt spuldzīti.”

Paldies Valsts akciju sabiedrībai “Elektroniskie sakari”, kuri organizēja konkursu “Apsveikums Latvijai”!

 

Iveta Dembovska
5. klases audzinātāja

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0