Amatniecības tūrisma maršruts – Pleskavas apgabals – Latgales reģions

Publicēts 17.06.2014

Maršruta nosaukums: „Kur ir- tur rodas”
Ilgums: 7 dienas
Maršruta garums: 550 km Latvijas pusē, 306 km Krievijas pusē
Maršruta objektu skaits Latvijā – 29; Krievijā – 15
Iepazīt reģiona raksturīgo kultūrvidi un vērtības, tās neatkārtojamo savdabību ikvienam ceļotājam var palīdzēt amatu darbnīcu apmeklējumi. Braucot pa šo maršrutu, katra diena kļūs izzinoša un piedzīvojumiem piepildīta.

Mūsu amatnieku piedāvājums pārsteigs ikkatru ceļotāju. Jūs varēsiet vērot un paši izmēģināt dažādu amatu prasmes, iegādāties ar mīlestību un sirds siltumu darinātus suvenīrus vai saimniecībā noderīgas lietas. Seno amatu meistari piedāvā iegādāties lietas, kas ir unikālas un neatkārtojamas. Tās ir lietas, kas glabā cilvēka roku siltumu, ir oriģinālas un īpašas. Vēlam rast vēlmi iemācīties ko jaunu, sniedzot neizmērojamu darbošanās prieku!

Amatniecības tūrisma maršruts

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0