Ar komandas „Sniegavīri” uzvaru noslēgušās vasaras sporta spēles Mākoņkalnā

Publicēts 11.08.2014

2. augustā Rāznas ezera krastā, Malukštas pludmalē norisinājās Mākoņkalna pagasta sporta spēles. Šogad sacensībās piedalījās četras komandas, no kurām katrā bija seši dalībnieki. Visām komandām bija jāpieveic desmit uzdevumi, kuros tika pārbaudīta dalībnieku izveicība, ātrums un paļaušanās uz komandas biedriem. Sīvā cīņā ar nelielu punktu pārsvaru uzvarēja Regīnas Trūles komanda „Sniegavīri”, taču ar ļoti labiem panākumiem startēja arī pārējās komandas. Tā kā 2. augustā daba mūs lutināja ar siltu un saulainu laiku, arī pēc sporta spēļu noslēguma un apbalvošanas ceremonijas dalībnieki nesteidzās mājās, bet gan izbaudīja jauko vasaras dienu, atpūšoties pie Rāznas ezera.

Skaidrīte Beitāne
Mākoņkalna tautas nama vadītāja

Autores foto

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0