Audriņu pamatskola piedalās konkursā “TALANTU ŠOVS”

Publicēts 24.10.2016

2016. gada 12. oktobrī Audriņu pamatskolas 7. klases skolēni Deniss Bobovičs, Vitālijs Bražats, Vladislavs Burovs un Jelena Putina piedalījās Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas rīkotajā konkursā „TALANTU ŠOVS”. Kopumā konkursā piedalījās 10 komandas no Rēzeknes pilsētas skolām, Audriņu pamatskolas komanda bija vienīgā Rēzeknes novada skolu pārstāve.

Konkursā bija iespēja parādīt savu talantu, pielaikot kādu no nākotnes profesijām, piedalīties viktorīnā, izveidot tērpu manekenam, darboties ar šķērēm, līmi, FaceArt krāsām, karsto pistoli, kartonu un kreppapīru, celofānu, ātršuvēju, adatu un diegiem.

Komandām, dodoties uz konkursu, bija jāsagatavo mājas uzdevums – talantu priekšnesums pēc izvēles – deja, dziesma, teatrāls uzvedums. Jelena Putina kopā ar savu māsu 4. klases skolnieci Anastasiju Putina prezentēja muzikālu priekšnesumu, izmantojot glāzes. Visaktīvākais komandas dalībnieks Vitālijs Bražats uzņēmās komandas kapteiņa lomu un lieliski tika ar to galā, atbalstot un uzmundrinot savus komandas biedrus.

Iespēja piedalīties šāda veida konkursos ir lieliska iespēja bērniem pilnveidot savas komunikācijas prasmes, iegūt pieredzi un redzēt kā vienu un to pašu uzdevumu var veikt, izmantojot dažādus paņēmienus.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0