Audriņu pamatskolas 4. klase piedalījās zīmējumu un stāstu konkursā “Mūsu klases piedzīvojums”

Publicēts 27.04.2016

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” no 21.03.- 08.04.2016. organizēja zīmējumu un stāstu konkursu “Mūsu klases piedzīvojums”, kurā piedalījās 20 pilsētas un novada skolas. Vienas klases audzēkņiem kopīgi bija jāuzzīmē zīmējums par tēmu “Mūsu klases piedzīvojums” un jāuzraksta stāsts par attēloto zīmējumā.

Šajā konkursā piedalījās arī Audriņu pamatskolas 4. klases audzēkņi, kas 20. aprīlī tika aicināti ARPC “Zeimuļs” aktu zālē uz noslēguma apbalvošanas ceremoniju.

Ar diplomiem un dāvanām tika sveikti ne tikai godalgoto vietu ieguvēji, bet arī tās komandas, kuras ieguva kādu no nominācijām. Audriņu pamatskolas 4. klases komanda ieguva balvu nominācijā „Oriģinālākais piedzīvojums”.

Paldies, par ieguldīto darbu visiem konkursa un pasākuma organizatoriem, žūrijas locekļiem, kā arī klases audzinātājai Allai Vorobjovai un vizuālās mākslas skolotājai Ivetai Rundānei.

Audriņu pamatskolas direktore Liāna Teirumnieka

4_klase-apbalvošanaa (844 x 633) svinīgais

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0