Audriņu pamatskolas jauniešu komanda “Non-stop” – drosmīgākā pilsētas un lauku cīņā!

Publicēts 03.12.2019

Ar mērķi veicināt Rēzeknes un Latgales reģiona jauniešu jaunradi, pašiniciatīvu un aktīvu līdzdalību jauniešiem draudzīgas vides veidošanā jau 14. gadu pēc kārtas Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra Jauniešu atvērtais centrs „JACis” organizēja konkursu “Popiela”, kurā šogad piedalījās arī Audriņu pamatskolas 9. klases skolēni. Konkursa tēma bija “ Village VS City Royal battle” jeb lauku un pilsētas cīņa.

Izšķirošā cīņa jeb konkursa fināls notika 21. novembrī Latgales vēstniecībā “GORS”. Šogad skatītājus ar saviem aizraujošajiem un pārsteigumu pilnajiem priekšnesumiem priecēja Rēzeknes pilsētas Jauniešu domes komanda “Domes kēksi”, Rēzeknes 6. vidusskolas komanda “15cent”, ARPC “Zeimuļs” komanda “Start The Panic”, Rēzeknes Tehnikuma komanda “911”, Eiropas asociācijas “World Our Home” un ARPC “Zeimuls” brīvprātīgo komanda “PowerFlower”, Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas komanda “Austrumlatvieši” un Audriņu pamatskolas komanda “Non Stop”. Žūrija vērtēja komandu idejas oriģinalitāti; tēmas atbilstību, aktiermeistarību, horeogrāfiju, kostīmus, aksesuārus un dekorācijas.

Audriņu komandas “NON STOP” priekšnesums bija spilgts un aizraujošs. Visas komandas ieguva balvas no sponsoriem un atbalstītājiem. Mūsu skolas komanda saņēma atzinību kā drosmīgākā konkursa komanda. Savukārt par 14. popielas galvenās balvas – biļetes  uz  Maks Barskih (Макс Барских) koncertu – ieguvējiem šogad kļuva Rēzeknes Tehnikuma komanda “911”.

Pasākuma noslēgumā dalībnieki noskatījās “Popielas 2018” uzvarētāju, kā arī horeogrāfes Annas Zmeikinas dejotāju un hip-hop deju grupas “STOP TIME” uzstāšanos.

Skolotāja Aleksandra Vilčiņska
Autores foto

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0