Audriņu pamatskolas pirmsskolas grupiņa apmeklē bibliotēku

Publicēts 09.03.2020

5. martā Audriņu pamatskolas vecākā pirmsskolas grupiņa, kopā ar skolotāju Līgu un skolotāja palīdzi Oksanu, atsaucoties uz bibliotekāres Margaritas uzaicinājumu, devās uz Audriņu pagasta bibliotēku. Bibliotekāre Margarita arī šoreiz sagaidīja bērnus ar laipnu smaidu un interesantiem uzdevumiem. Bērniem tika stāstīta M. Stārastes grāmatas “Pasaku ābece” pasaka par burtiņu Č un viņa draugiem. Vēlāk bērni nosauca un parādīja arī citus zināmos burtus latviešu alfabētā. Tad, kad tika atsvaidzināti atmiņā latviešu alfabēta burti, bibliotekāre atgādināja par to, ka tuvojas 8. marta svētki un piedāvāja bērniem izveidot apsveikuma kartītes savai māmiņai, māsai vai vecmāmiņai. Bērni cītīgi veica šo darbiņu un draudzīgi palīdzēja tiem bērniem, kam tas nepadevās tik viegli. Kad apsveikuma kartiņas tika izveidotas, bērni, darbojoties pāros, draudzīgi čalojot krāsoja bibliotekāres piedāvātās krāsojamās lapas.

Paldies bibliotekārei Margaritai par ciešo sadarbību un interesantajām bērnu aktivitātēm!

Pirmsskolas skolotāja Līga Asare

IMG_7454IMG_7479

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0