Audriņu skolas bibliotēkā norisinājās nodarbība “Es būšu mākslinieks!”

Publicēts 07.12.2016

Klāt ir decembris – laiks, kad saulīte dienā lutina mūs arvien mazāk, sals kņudina degunu, leduspuķes rotā logu rūtis. Bet tas ir arī laiks, kad sākas gatavošanās gada sirsnīgākajiem un gaišākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem. Biežāk kā citos mēnešos mēs pasmaidām un savu prieku izrādām apkārtējiem un saviem mīļajiem. Vairāk kā ierasts cenšamies, lai ikvienam gada skaistākie svētki paietu līksmi, bez skumjām un nepatikšanām. Ziemassvētku laikā, kas ir brīnumu laiks, mēs ticam brīnumam vairāk kā jebkad.

6. decembra pēcpusdienā neliels pulciņš Audriņu pamatskolas sākumskolēnu ieradās skolas bibliotēkā uz nodarbību “Es būšu mākslinieks!”. Nodarbības mērķis – veicināt lasītprasmi un attīstīt radošumu. Svētku noskaņu radīja liriska mūzika un mīļas dziesmiņas. Bērni kopā ar bibliotekāri Sandru Jeršovu lasīja jaukus Ziemassvētku un Jaunā gada dzejolīšus, izvēlējās sev tīkamākos un tos ilustrēja. Zīmējot, krāsojot un dziedot laiks pagāja nemanot. Pēc nodarbības daži bērni uzkavējās kādu laiciņu bibliotēkā, lai vēlreiz ielūkotos plauktā un izvēlētos sev grāmatiņu.

Pateicamies par atsaucību pagarinātās dienas grupas skolotājai Alīnai Krasovskai!

Sandra Jeršova

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0