Audriņu skolēni – pilntiesīgie satiksmes dalībnieki

Publicēts 30.05.2019

Tuvojoties skolēnu vasaras brīvdienām, daudz tiek runāts par skolēnu drošību, par viņu atbildību gan pret sevi, gan pret citiem sabiedrības locekļiem. Brīvdienu laikā bērni ļoti bieži apciemojot citam citu, dodoties uz kādu atpūtas vietu, pārvietojas, izmantojot velosipēdus. Lai bērni justos atbildīgāki un pārliecinātāki par savu drošību, Audriņu pamatskolā īpaši tika aktualizēts satiksmes drošības un tam pakārtots velobraucēja jautājums. Audriņu pamatskolas skolēni devās uz CSDD Rēzeknes nodaļu, lai tur nokārtojot satiksmes drošības eksāmenu (testu), iegūtu velosipēda vadītāja apliecību, kas apliecina to, ka viņi ir pilntiesīgi satiksme dalībnieki. Pirms pārbaudījuma bērni bija ļoti satraukušies, kas pierāda, ka pret eksāmena kārtošanu izturas atbildīgi. Patiess prieks acīs un plats smaids bērnu sejās bija kā emociju uzlīmīte, izejot no eksāmenu telpas. „Es nokārtoju, skolotāj, es nokārtoju!”- teica viens pēc otra no eksāmena telpas nākošie bērni.

Esam gatavi vasarai. Mēs to paveicām!

Audriņu pamatskolas skolotājas Ivetas Rundānes teksts un foto

audrinicsdd2 audrinicsdd3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0