BĀKAS piektā sezona noslēdzās sirsnīgā gaisotnē

Publicēts 23.10.2015

9. oktobrī ar svinīgu “Bākas” karoga pacelšanu tika iesākts 5. sezonas noslēguma pasākums ūdenstūrisma centrā “Bāka”. Bērnības svētku noskaņās “Bāku” apmeklēja un sveikt bija ieradušies paši tuvākie un uzticīgākie draugi un kaimiņi.

Pēc atskatīšanās uz centra tapšanas procesu un sirsnīgām uzrunām, mielojāmies ar īpaši svētkiem gatavoto torti un uzkodām. Labam garastāvoklim un dejas solim muzicēja jauns trio “Sniegavīri” Imanta Pulksteņa vadībā.

“Bākas” darbinieki īpaši pateicās saviem vistuvākajiem kaimiņiem un draugiem, izvirzot nominācijas un sveicot:

Nominācijā “Tūrismā pieredzējušākais draugs” – Z/s “Zvejnieki” Jānis un Anna Macāni.
Nominācijā “Enerģiskākais draugs” – Lubāna mitrāja TIC meitenes Līga un Lelde.
Nominācijā “Vistuvākais kaimiņš” – Z/ s “Birzes ” – Jānis Birze un Lāsma Reine.
Nominācijā “Visizturīgākie draugi” – Z/s “Līvas” – Inese un Ringolds Beņjavi.
Nominācijā “Radošuma iemiesojums” – Ina un Gatis Gutāni no Ošupes pagasta.
Nominācijā “Garšīgākais draugs” – SIA “Annas receptes” – Anna un Einārs Baloži.

Jo īpašu PALDIES “Bākas” darbinieki saka Rēzeknes novada administrācijai, jo īpaši Annai Jaudzemai, mūsu “videoaudiotekstuālajam” draugam Madarai Ļaksai, Gaigalavas pagasta pārvaldei, jo īpaši Voldemāram Vabalam, Annai un Eināram par garšīgo torti un visiem, kuri piedalījās mūsu nelielajās, bet nozīmīgajās svinībās.

Atgādinām, ka ziemas sezonā “Bāka” ir tāpat atvērta visiem apmeklētājiem, jo īpaši ziemas sporta cienītājiem. Gaidām ciemos!

 

Liene Drule

FototI.Pulkstenis DSC07078 DSC07079 DSC07091 DSC07097 DSC07099 DSC07102 Foto I.Pulkstenis FotoI.Pu;kstenis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0