Balsojiet par Strūžānu jauniešu projektu!

Publicēts 14.05.2015
Foto no interneta resursiem

Jauniešu biedrība „Dinamika Plus” ir iesniegusi projektu „Skrituļošanas rampa un BMX trase Rēzeknes novada Strūžānos”, kas ir veiksmīgi ticis līdz otrajai kārtai, kur visu noteiks iedzīvotāju balsojums.

Projekta mērķis ir Strūžānu parka teritorijā izveidot skrituļošanas rampu un dažādus BMX trases elementus, kas dos iespēju vietējiem (un ne tikai) jauniešiem kvalitatīvi un droši nodarboties ar saviem iecienītajiem sporta veidiem.

Bērni un jaunieši Strūžānos vienmēr ir bijuši aktīvi riteņbraucēji un skrituļotāji. Savām nodarbēm viņi pārsvarā izmanto gājēju ietves, ciemata mazās šķērsielas, bet reizēm arī galvenās ielas braucamo daļu, kas, protams, nav labākais variants. Tas traucē satiksmi un, diemžēl, apdraud arī pašu riteņbraucēju drošību.

Projekts dotu iespēju drošā un piemērotā vidē apgūt skrituļošanas, riteņbraukšanas iemaņas mazākiem un lielākiem sporta entuziastiem, pilnveidot jau iegūtās prasmes, kā arī rīkot sacensības šajos sporta veidos. Tā būtu arī lieliska iespēja veselīgi, aktīvi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku ne tikai ciemata bērniem un jauniešiem, bet arī ciemiņiem un radiem, kas parasti vasaras pavada Strūžānos.

Lūgums visiem strūžāniešiem, arī tiem, kas, tālu būdami, sirdī jūtas strūžānieši, visiem, kas ir par veselīgu dzīvesveidu , balsojiet par projektu katru dienu līdz 30. maijam no katra sociālā tīkla (facebook, draugiem.lv un Twitter).

Balsot var šeit: http://www.narvesen.lv/piedzivojums/

Uzklikšķiniet uz Latgales reģiona un atrodiet projektu „Skrituļošanas rampa un BMX trase Rēzeknes novada Strūžānos ”!

Sirsnīgs paldies visiem, kas jau nobalsojuši un turpina to darīt. Labas lietas varam izdarīt tikai mēs visi kopā!

Leokādija Razgale,
Strūžānu KN vadītāja

konkurss

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0