Pagarināts pieteikšanās termiņš Latgales Gada balvai

Publicēts 20.09.2014
Latgolys_korūgs

Biedrība “Asmu Latgalīts” pagarinājusi laiku, lai varētu pieteikties biedrības iedibinātajai Latgales Gada balvai. Pretendentus kādā no septiņām nominācijām var pieteikt līdz 24. oktobrim:  Latgales Gada labākais lauksaimnieks — savas zemes saimniekks, Latgales Gada aktīvākais jaunietis, Latgales Gada ģimene, Latgales Gada varonis, Latgales Gada uzņēmējs – par ieguldījumu reģiona tautsaimniecības izaugsmē, Latgales Gada aktīvākais seniors un Latgales Gada Sirds cilvēks (cilvēks, kas ar savu darbu un piemēru iedvesmo citus).

Balvas mērķis ir veicināt ilgtspējīgu attīstību, sekmēt ekonomisko izaugsmi un vairot Latgales iedzīvotāju labklājību, akcentēt pozitīvo, apvienot Latgales iedzīvotājus, kā arī veicināt to aktivitātes nākotnē. Uz balvu var pretendēt Latgales reģiona iedzīvotāji, Latgalē reģistrēti uzņēmumi  un organizācijas. Pieteikums jāiesniedz elektroniski pa e-pastu asmulatgalits@gmail.com, vai pa pastu, uz adresi “Asmu Latgalīts” , Poligona ielā, 28-1, Daugavpilī, LV-5413, ar norādi  “Pretendenta pieteikums konkursam “Latgales Gada balva” Pieteikumā jāiekļauj informācija par balvas pretendentu, iniciatīvas apraksts, panākumi un rezultāts, kā arī vismaz viena atsauksme.

Gada balvas pasniegšanas ceremonijas vieta un laiks tiks precizēti, iespējams, ka tā varētu būt Aglona, informēja biedrības vadītāja Gunita Vanaga.

Kustība “Asmu Latgalīts” tika dibināta 2014. gada janvārī kā mājaslapa sociālajā vietnē Facebook, bet vēlāk, aprīlī, tā tika reģistrēta Uzņēmumu reģistrā. Biedrība līdz šim ir rīkojusi dažādus pasākumus Daugavpilī.

Pieteikuma nolikums un anketa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0