Ceļa noslēgums ir kāda cita ceļa sākums: Kaunatas vidusskolas 12. klases audzēkņiem skan pēdējais skolas zvans

Publicēts 24.05.2019

Tāpat kā dabas kalendāram ir saulgrieži, tā arī skolai ir savs noteikts gada cikls: 1. septembris, semestra beigas, Pēdējais zvans…Katru gadu 12. klase septembrī ieved mazos pirmklasniekus skolā, un katru gadu maijā tie paši pirmklasnieki, tikai drošāki un ņiprāki, ieved divpadsmitos uz pēdējo skolas līniju, kas veltīta viņiem, jo laiks ir doties tālāk.

Šogad Kaunatas vidusskolas Pēdējā zvana pasākumā piedalījās 15 vidusskolas beidzēji, kuri te ik dienas ne tikai apmeklēja stundas un guva zināšanas, bet arī aktīvi piedalījās Skolēnu Domē, dažādos projektos, sacensībās, konkursos (ZZ, “Esi līderis!”, “Latgales sargi”u.c.), starptautiskos pasākumos Briselē, Rumānijā. Audzinātāja Marija Mukāne kā izmanīgs locis ir šajos gados vadījusi viņus cauri dažādām krācēm un bīstamiem pagriezieniem, sniedzot atbalstu un padomu, bet nu ir laiks pašiem doties atklātos ūdeņos. Veiksmi gan eksāmenos, gan dzīvē sirsnīgi novēlēja gan Kaunatas vidusskolas direktore Alīna Gendele, gan Kaunatas pagasta pārvaldes vadītājs Sergejs Bašmakovs, gan īpašu sveicienu divpadsmitajiem veltīja 11. klase, ar kuru “ne viens vien puds sāls apēsts” daudzajās ekskursijās un kopīgajos pasākumos. Ar sirsnīgiem vārdiem ceļā viņus pavadīja arī pirmā audzinātāja Regīna Katkovska.

Līnijā skola sveica arī 9. klašu skolēnus, kuriem klāt ir pirmais pārbaudījums – pamatskolas eksāmeni. Šogad 9. klasi pabeidz 16 skolēni (audzinātājas Ilona Peļņa un Žanna Kistere). Lai viņiem izturība un veiksme eksāmenos!

Ināra Paramonova
Foto: Vladimirs Likovs

DSC_0764 DSC_0767 DSC_0775 DSC_0787

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0