Dricānos notika Rēzeknes novada „Rudens kausa” individuālās sacensības galda tenisā jauniešiem

Publicēts 08.10.2014

Šī gada 4.oktobrī, ar mērķi popularizēt galda tenisu novada skolu jaunatnes vidū un veicināt sadarbību ar citu novadu sportistiem, Rēzeknes novada BJSS sadarbībā ar galda tenisa klubu „Rebirs Sports”, Dricānos organizēja Rēzeknes novada „Rudens kausa”  individuālās sacensības galda tenisā jauniešiem.

Sacensībās piedalījās 29 dalībnieki (12 jaunietes un 17 jaunieši) – no Rēzeknes pilsētas,  Rēzeknes novada, Jēkabpils un Preiļiem. Meiteņu konkurencē par uzvarētāju kļuva Preiļu BJSS audzēkne Diāna Afanasjeva. Diāna ar rezultātu 3:0 pārspēja savu komandas biedru Valēriju Mihailovu.  3.vietu izcīnīja Liāna Zeltiņa (Rebirs Sports).

Zēnu grupā 1.vietā ar rezultātu 3:0 ierindojās Deniss Vasiļjevs (Rebirs Sports). Deniss pārspēja Jēkabpils SS audzēkni Krišjāni Stankeviču, kas ieguva 2.vietu, bet 3.vietu izcīnīja Reinis Aņiskovičs (Rebirs Sports).

Bruno Losāns
Bērnu-jaunatnes sporta skolas treneris

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0