Dricānu vidusskolā strādā viena no labākajām Latvijas sporta skolotājām!

Publicēts 03.12.2019

Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotajā konkursā “Gada sporta skolotājs 2019” par vienu no sešiem labākajiem sporta skolotājiem Latvijā atzīta Dricānu vidusskolas sporta skolotāja INESE  BOLŠIJA.

Konkursu “Gada sporta skolotājs” Izglītības un zinātnes ministrija organizē jau piecpadsmito gadu. Konkursa mērķis ir atrast profesionālāko sporta skolotāju Latvijā, popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, kā arī celt skolotāja profesijas prestižu.

Konkurss norit divās kārtās – pirmajā no tām komisija vērtē pretendentu sagatavotos pieteikumus, dalībai otrajā kārtā izvirzot sešus skolotājus. Savukārt otrajā konkursa kārtā tiek noteikti trīs labākie dalībnieki, no kuriem visaugstāko žūrijas vērtējumu ieguvušais skolotājs saņem galveno balvu.

Esam ļoti lepni, ka no 36 konkursa pretendentiem otrajā kārtā tika izvirzīta arī Dricānu vidusskolas sporta skolotāja Inese Bolšija!

Ceturtdien, 28.novembrī, konkursa otrajai kārtai izvirzītie skolotāji vadīja sporta stundu Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā. Profesionāla un prasīga žūrija vērtēja skolotāja prasmi pielietot daudzveidīgas mācību metodes un līdzekļus, māku pašam kvalitatīvi demonstrēt vingrinājumus vai iesaistīt skolēnus to demonstrēšanā, prasmi stundā nodrošināt atgriezenisko saiti. Tika vērtēts arī mācību stundas emocionālais fons, drošības noteikumu prasību ievērošana un citi kritēriji.

Konkursa  uzvarētāju un titula “Gada sporta skolotājs 2019” ieguvēja vārds tiks paziņots  īsi pirms Ziemassvētkiem, 19. decembrī, pasākuma “Latvijas Gada balva sportā 2019” apbalvošanas ceremonijā. Atbalstām un lepojamies ar mūsu Inesi, kura prot aizraut jauniešus, sagatavo tos neskaitāmām sacensībām un gūst uzvaras!

Ilona Vilcāne,
Dricānu vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā
Autores foto

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0