Etwinning projekts “Rudens dāvanas” Tiskādu vidusskolā

Publicēts 23.01.2015

Pagājušajā gadā, no septembra līdz pat novembrim, Tiskādu vidusskolas 10.-11. klases skolēni, vācu valodas skolotājas Olgas Misevičas vadībā,  kopīgi ar skolu no Polijas, realizēja etwinning projektu “Rudens dāvanas” (“Geschenke des Herbstes”) vācu valodā. Projekta realizācijā iesaistījās arī vizuālās mākslas skolotāja Aleksandra Kostina un angļu valodas skolotāja Elita Valenieka. Skolēniem darbs projektā bija radošs un interesants.

Projekta laikā skolēni izpildīja sešus radošus uzdevumus – izgatavoja plakātu “Geschenke des Herbstes”, darbiņus no rudens materiāliem, rudens ziedus no papīra, spiedogus no kartupeļiem, nosvinēja Svētā Andreja dienu un piedalījās pasākumā “Halloween”, kuru organizēja angļu valodas skolotāja Elita Valenieka. Projekta laikā skolēni attīstīja savas vācu valodas prasmes un papildināja vārdu krājumu par tēmu “Rudens”, uzzināja daudz jaunā par Polijas valsts kultūru un tradīcijām. Uzdevumi projektā veicināja skolēnu interesi par vācu valodu un attīstīja skolēnu radošas prasmes.

 

Olga Misēviča
Vācu valodas skolotāja

etw17 etw etw2 etw3 etw4 etw5 etw6 etw7 etw8 etw9 etw10 etw11 etw12 etw13 etw14 etw15 etw16 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0