Feimaņu jauniešiem aizvadīta vēl viena aktīva un panākumiem bagāta vasara

Publicēts 08.09.2015

Jau kopš pagājušā gada Feimaņu jaunieši aktīvi sāka piedalīties Rēzeknes novada un pagastu organizētajos sporta pasākumos. Arī šī vasara nav izņēmums, jo jauniešu iniciatīvu centra ”Kastanis” plaukti ir papildināti ar vairākiem kausiem, medaļām un diplomiem.

Starts visam bija 6. jūnijā – Feimaņu ezera pludmales atklāšanas svētkos. Pludmalē pulcējās gan vietējie iedzīvotāji, gan ciemiņi no dažādām Latgales vietām. Pasākuma laikā bija iespēja piedalīties pludmales volejbola turnīrā, kurā piedalījās 10 komandas. Godpilno trešo vietu ieguva vietējā Feimaņu komanda. Pēc nopietnā turnīra sekoja jautrās stafetes, kurās piedalījās piecas komandas. Feimaņu jaunieši ņēma aktīvu dalību tajās un parādīja savu veiklību, kopvērtējumā iegūstot pirmo vietu aiz sevis atstājot ciemiņus.

No 16. – 19. jūnijam biedrība ”Bučas” rīkoja jauniešu nometni ” Izzināt. Saprast. Uzdrīkstēties”. Nometnē piedalījās 26 jaunieši, kuriem bija iespēja iepazīties ar aktīvākajiem Rēzeknes novada uzņēmējiem un viņu arodiem.

19. jūnijā Feimaņu JIC “Kastanis” tika pārstāvēts Rēzeknes novada organizētajā Jauniešu dienā Bekšos. 12 komandu konkurencē Feimaņu jauniešu komanda (O. Kuksa, L. Livdāne, A. Andrejeva, A. Zusāns, S.Gorins, A. Kaluga) kopvērtējumā ieguva 1. vietu.

Ilzeskalnā 22. jūnijā notika jauniešu sporta spēles “Vienoti sportā” . Arī te Feimaņu komanda uzrādīja teicamus rezultātus un kopvērtējumā ieguva 3. vietu. 27. jūnijā Feimaņu jaunieši piedalījās Ozolmuižas iniciatīvu projektā ”Dejo līdz krīti”, un A. Mihailovs guva atzinību kā aktīvākais dalībnieks.

Feimaņu ezera pludmalē 22. jūlijā noritēja piektais starpdraudžu volejbola turnīrs meitenēm. Turnīru rīkoja Aglonas Romas katoļu draudze, turnīrā piedalījās 5 komandas no visas Latgales, un Feimaņu komanda izcīnīja 3. vietu. 22. jūlijā Feimaņu jaunieši devās uz Rēzeknes novada Jauniešu klubu salidojumu “Kopā esam – kopā varam” Audriņu pagastā. Fotoorientēšanās sacensībās Feimaņu jaunieši parādīja savas orientēšanās spējas un ieguva 2. vietu Pēc gūtajiem panākumiem Audriņos, 23. jūlijā jaunieši devās uz orientēšanās sacensībām Pušā “Pušas blūds”. Feimanieši, individuāli startējot, iepazina Pušas pagastu un ieguva pirmās trīs vietas, aiz sevis atstājot pat vietējos. Pēc nelielas atpūtas un pieredzes iegūšanas arī paši JIC “Kastanis” jaunieši organizēja foto orientēšanās sacensības “Osõs Acss” Rēzeknes novada jauniešiem. Sacensībās uzvaru ieguva Čornajas komanda, otro vietu izcīnīja Vērēmu komanda, bet trešajā vietā vietējā Feimaņu komanda. Pēc orientēšanās sacensībām komandas varēja piedalīties volejbola turnīrā, kur 1. un 2. vietu izcīnīja Feimaņu komandas, bet trešajā vietā – Čornajas komanda.

23. augustā Feimaņu jaunieši devās uz Sakstagala un Kantinieku pagastu sporta spēlēm. Komandu spēlēs – volejbolā, futbolā un virves vilkšanā, absolūto uzvaru guva tieši Feimaņu jaunieši. Arī individuālajās sacensībās Feimaņu jauniešiem krietna diplomu kaudzīte. Vasaras aktīvās sporta spēles noslēdzās Vērēmu pagasta sporta spēlēs ”4 stihijas sportā”, kur Feimaņu jauniešu komandas izcīnīja 1. vietu un 3. vietu.

28. augustā Feimaņos JIC “Kastanis” organizētajā pasākumā “Atvadas no vasaras” tika apbalvoti aktīvākie un sportiskākie jaunieši 2015. Par Aktīvāko jaunieti 2015 tika atzīts Sergejs Gorins, bet Aktīvākā jauniete 2015 – Annemarija Rivča. Vasaras sporta spēles ir noslēgušās, tagad jākrāj spēki rudens un ziemas sporta spēlēm. Feimaņu JIC “Kastanis” ļoti lepojas ar saviem sportiskajiem un aktīvajiem jauniešiem un viņu sasniegumiem. Vēlu veiksmi, spēku un izturību jauniešiem arī turpmākajās sacensībās!

Aivars Mežatučs
Feimaņu pagasta Jaunatnes lietu speciālists 

rzeknes_novada_jaunatnes_diena_-_2015_170_20150625_1223212160 11707297_912383475466887_7296330545799683107_n 20150828_204545

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0