Gaigalavā īstenots jaunatnes inventāra iegādes projekts „Sk-skr-skrituļo!” !

Publicēts 02.10.2015

Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldībai, Gaigalavas pagasta pārvaldes un biedrības „Lubāna vilnis” atbalstam, Gaigalavas jauniešu centrā „Enjoy” tika īstenots jaunatnes inventāra iegādes projekts.

Projekta ietvaros tika iegādāti 8 skrituļslidu pāri un 8 skrituļslidošanas ekipējuma (ķivere, ceļsargi, elkoņsargi, plaukstsargi) komplekti, kā arī papildus bonuss – 2 lecamauklas, kuras veicina labu ķermeņa muskulatūras sagatavi skrituļslidošanai.

Lai nosvinētu šo priecīgo notikumu un izbaudītu sportisko garu, ko sniedz skrituļslidošanas inventārs, astoņi Gaigalavas jaunatnes pārstāvji 30. septembra pēcpusdienā devās skrituļslidpārbraucienā uz mežu, ķerot zelta rudeni, labus laikapstākļus un spilgtas emocijas.

Pēc šādas aktīvās atpūtas tika secināts, ka skrituļslidošana Gaigalavā ir atguvusi sen aizmirsto spožumu, ir ieteicama gan topošiem, gan esošiem jauniešiem, paver jaunas iespējas savas pašsajūtas un sportiskuma uzlabošanai, lietderīgai brīvā laika pavadīšanai, savstarpējās komunikācijas nostiprināšanai draugu lokā un Gaigalavas iepazīšanai no cita skatupunkta.

 

Dace Gabriša
Gaigalavas jaunatnes koordinatore 

Skritulotaji_uznem_energiju Aida! Pirmie_skritulslidotaji

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0