Gaigalavas pamatskola iekļuvusi “Latvijas Finiera” konkursa “Zaļā klase” finālā

Publicēts 03.07.2014
Zaļā klase fināls 2012. Foto no interneta resursiem

Šā gada 8.–9. jūlijā kempingā “Abragciems”, Engures pagastā, Tukuma novadā notiks AS “Latvijas Finieris” gadskārtējā skolu jauniešu konkursa “Zaļā klase” fināls.  Konkursā varēja piedalīties pamatskolas vecuma jaunieši no visām Latvijas skolām. Finālā iekļuva šādas Latvijas skolas: Aizputes vidusskola, Bejas pamatskola, Blīdenes pamatskola, Ciblas vidusskola, Dagdas vidusskola, Degumnieku pamatskola, Gaigalavas pamatskola, Krāslavas pamatskola, Limbažu 3. vidusskola, Meirānu Kalpaka pamatskola, Mežvidu pamatskola, Pastendes pamatskola, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Sējas pamatskola un Sikšņu pamatskola. Šogad “Latvijas Finieris” aicināja skolēnus sakopt savu zemi, izpētot labas un ilgtspējīgas mežsaimniecības principus.

Pavisam konkursa noslēgumā piedalīsies 160 skolēni, tostarp no Lietuvas un Igaunijas, jo arī šajās kaimiņvalstīs atrodas “Latvijas Finiera” ražotnes.
Jānis Ciems, AS “Latvijas Finieris” valdes priekšsēdētājs: „“Zaļā klase” kā “Latvijas Finiera” produkts, kas vērsts uz jauniešu atraktīvu iesaisti izglītības procesā, ir pierādījis savu ilgtspēju un attīstības izaugsmi. Katru gadu arvien jauni dalībnieki no dažādiem reģioniem ir apliecinājums tam, ka šim pasākumam ir nākotne.”

Kopš 2001. gada “Latvijas Finieris” rīko konkursus skolēniem, kuru mērķis ir rosināt interesi par meža nozari un veicināt izpratni par meža vērtību līdzsvarotības nozīmi viktorīnu, izzinošu un izklaidējošu darbību veidā. Konkursa noslēgums jau tradicionāli notiek pie jūras – kempingā “Abragciems”, kas ir viena no Latvijas atpūtas vietām, kur plīvo Zilais karogs.

Jolanta Medne
AS “Latvijas Finieris” padomes biroja vadītāja
Tālrunis 67067243; mob. 29372440; e-pasts: jolanta.medne@finieris.lv
www.finieris.lv

 Par koncernu “Latvijas Finieris”

2013. gadā sasniegts 187 miljoni eiro apgrozījums, nodarbināto skaits 2300. Koncerna “Latvijas Finieris” pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana, pārdošana, produktu attīstība un saistīto pakalpojumu sniegšana klientiem. Citi nozīmīgākie koncerna darbības veidi ir plātņu materiālu tirdzniecība, mežsaimniecība un mežizstrāde, kā arī sintētisko sveķu un fenola filmu ražošana.
“Latvijas Finieris” eksportē vairāk kā 90% no saražotā saplākšņa, ko pārdod vairāk nekā 60 valstīs (nozīmīgākās – Vācija, Lielbritānija, Francija, Somija, Turcija un Itālija).
Bērza saplāksni izmanto dažādās jomās: celtniecībā – iekšējām un ārējām sienām, grīdām, sastatnēm, platformām, betonēšanas veidņiem; transporta industrijā – treileru, autobusu un mikroautobusu grīdām, treileru sienu un griestu apšuvumam; kuģu būvē.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0