Gatavojamies Rēzeknes pusmaratonam

Publicēts 27.02.2015

Ar ziemas sporta aktivitātēm šoziem māte daba mūs atkal nav lutinājusi, tāpēc sevis sportiskajai pierādīšanai daudz plašākas iespējas paveras pavasarī un vasarā. Arī skrējēju aktivitātes ļaus jums atgūt sportisko možumu, azartu un vēlmi pēc fiziskas nodarbes. Pēdējais laiks sameklēt skrienamos apavus, ar pavasara vēju notriekt no tiem kādu snaudošo ziemas putekli, ar prieku tos uzaut un uz priekšu!  Tuvojas Rēzeknes pusmaratons, kas šogad norisināsies ar Lieldienu noskaņu, 6. aprīlī. Šī pasākuma organizatori, kā jau ierasts, ceturtdien, 5.martā plkst. 18.00 Festivāla parkā aicina pievienoties kopīgiem treniņiem.Treniņu laikā būs iespēja saņemt detalizētu informāciju par Rēzeknes pusmaratonu, kā arī aktīvi piedalīties treniņa norisē, iegūt informāciju par sagatavošanās posmu, sastapt domubiedrus un distances konkurentus.

Treniņus organizē un vada sporta kluba MAGNEN biedri, NIKE RUNNING CLUB treneru pavadībā.

Organizatori cer, ka Rēzeknes pilsētas un novada sportotgribētāji, veselīgā dzīves veida piekritēji – bērni, jaunieši, pieaugušie, seniori, visi visi kopā, spēs kuplināt dalībnieku skaitu šajā pasākumā.

 

SK MAGNEN
E-mail: skmagnen@inbox.lv
t.29473484

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0