Iespēja atrast labus partnerus un attīstiet konkurētspējīgus starptautiskos projektus!

Publicēts 27.10.2015

Iespēja atrast labus partnerus un attīstiet konkurētspējīgus starptautiskos projektus.

ES programmas „Eiropa pilsoņiem” informācijas punkts Latvijā, sadarbībā ar programmas informācijas punktiem Igaunijā un Lietuvā rīko starptautisku partnerības veicinošo semināru Rīgā programmas atbalsta darbības „Eiropas vēstures piemiņas pasākumi” (European Remembrance) ietvaros.

Galvenais pasākuma mērķis ir savest kopā aptuveni 30 dalībniekus no dažādām organizācijām un institūcijām Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā ar domu atrast partnerus un attīstīt sadarbību ES programmas „Eiropa pilsoņiem” atbalsta darbības „Eiropas vēstures piemiņas pasākumi” (European Remembrance) ietvaros.

Dalībnieki: Organizāciju pārstāvji no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, kuri ir ieinteresēti veidot sadarbības projektus programmas ietvaros.

Laiks: 26. un 27.novembris

Vieta: ES Māja, Aspazijas bulvāris 28, Rīga

Darba valoda: angļu

Dalības maksa: 10 euro no dalībnieka. Dalības maksa daļēji sedz pasākuma organizatoriskās izmaksas.

Dalības maksas atmaksa: LR Kultūras ministrija pēc pasākuma dalībniekiem no Latvijas atmaksās dalības maksu, pamatojoties uz izdevumus apliecinošiem dokumentiem (rēķins, maksājuma uzdevums).

Reģistrācija: Pieteikšanas pasākumam ir noteikta līdz 2015.gada 19.novembrim, nosūtot vienu slaidu ar dalībnieka organizācijas nosaukumu un kontaktinformāciju uz programmas informācijas punkta Igaunijā e-pastu kadri@kysk.ee. Pēc pieteikuma e-pasta nosūtīšanas tiks saņemts rēķins par dalību seminārā.

Dalībnieku atlase: Semināram tiks pieteikti pirmie 10 dalībnieki, kuri būs pieteikušies pasākumam un samaksājuši dalības maksu.

26.novembra vakariņas: Diemžēl dalībniekiem no Latvijas netiek nodrošināta naktsmītne Rīgā, tomēr aicinām iespēju robežās dalībniekus pievienoties arī uz vakariņām 26.novembrī bistro „LIDO VĒRMANĪTIS”, Elizabetes ielā 65. Vakariņu izmaksas dalībniekiem sedz LR Kultūras ministrija.

Detalizētāka informācija par pasākumu, darba programma un pieteikšanās kārtība angļu valodā atrodama ŠEIT

Kontaktinformācija:
Andrejs Lukins
ES programmas “Eiropa pilsoņiem” informācijas punkts Latvijā
E-pasts: Andrejs.Lukins@km.gov.lv
Tālr. 67330289

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0