Informācijas diena Rēzeknes Augstskolā

Publicēts 08.04.2015

10. aprīlī plkst. 10.00 Rēzeknes Augstskolā notiks Informācijas diena – būs tikšanas ar studentiem, mācībspēkiem, fakultāšu dekāni stāstīs par studiju iespējām, valsts finansētajām budžeta vietām, uzņemšanas nosacījumiem.

Lai sniegtu iespēju iegūt plašāku ieskatu studentu ikdienā, ielūkotos studiju procesā, Rēzeknes Augstskola vidusskolēniem piedāvā apmeklēt ne tikai Informācijas dienu, bet arī atklāto lekciju. 8. aprīlī plkst. 16.00 Rēzeknes Augstskolā, Atbrīvošanas alejā 115, Ekonomikas un pārvaldības fakultātē, 215. auditorijā, tie, kuri plāno savu nākotni saistīt ar jurisprudenci, aicināti piedalīties tiesas prāvas improvizācijā. To vadīs Rēzeknes tiesas tiesnese un RA lektore Aija Jermacāne.

Aicinām vidusskolēnus būt aktīviem, pieteikties nodarbībai, izjust akadēmisko un studentisko gaisotni Rēzeknes Augstskolā, lai izdarītu pareizo savas nākotnes profesijas izvēli.

Visiem, kuri vēlas apmeklēt nodarbības, obligāti jāpiesakās Rēzeknes Augstskolas mājas lapā www.ru.lv

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

E-pasts: san@ru.lv

Tālr. 26656553

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0