Izsludināts jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss

01.03.2018

Jauniešiem

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu 2018. gada jaunatnes iniciatīvu projektiem, kas tiks īstenoti laika posmā no 2018. gada 1. aprīļa līdz 1. novembrim.  Konkursa mērķis ir atbalstīt jaunatnes iekļaušanos politiskajos, ekonomiskajos, sociālajos un kultūras procesos Rēzeknes novadā.
Konkursa pamatkritēriji un prioritātes:

• projektu izstrādā un realizē paši jaunieši;
  • jaunatnes iniciatīvu projekts realizē jauniešu kultūras, sporta, jaunatnes līdzdalības, jauniešu neformālās izglītības vai vides pasākumus;
  • jaunatnes iniciatīvu projekts sekmē lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, neformālu izglītošanos un veselīga dzīvesveida popularizēšanu jauniešu vidū;
  • jaunatnes iniciatīvu projekts veicina jauniešiem draudzīgas vides attīstību Rēzeknes novadā, aicinot piedalīties visus ieinteresētos jauniešus;
  • projekts veicina uzņēmējdarbības popularizēšanu jauniešu vidū.

Konkursā tiek aicinātas piedalīties Rēzeknes novada pagastos darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, jauniešu centri, jauniešu klubi, skolēnu pašpārvaldes un jauniešu neformālās interešu grupas. Pieprasītā summa projekta īstenošanai nedrīkst būt mazāka kā 150,00 EUR un lielāka kā 400,00 EUR. Projekti tiek gaidīti Rēzeknes novada domes Izglītības pārvaldē līdz 21. martam plkst. 15.00 vai pa pastu līdz 20. martam (pasta zīmogs). Sīkāka informācija Konkursa nolikumā.
Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists