Jau piekto gadu tiks pasniegta Nikodema Rancāna balva izcilākajiem Latgales pedagogiem

Publicēts 19.09.2019

22. septembrī pl.14:00 Rēzeknē notiks Nikodema Rancāna balvas Latgales izcilākajiem pedagogiem noslēguma pasākums.

Atzinības raksti un sešas galvenās balvas – sudrabā kaltas saktas, kuru autors un izgatavotājs ir rotkalis Rihards Ciblis – tiks pasniegtas svinīgā pasākumā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas telpās (Atbrīvošanas alejā 115, aktu zālē). Visi nominanti, viņu izvirzītāji, kā arī draugi un atbalstītāji tiek aicināti ierasties laicīgi – visi tiks gaidīti jau no pl. 13:30. Divos dienā Ērika Zepa vadībā sāksies balvu pasniegšana, skolotāju sumināšana un visiem klātesošajiem skanēs Kārļa Kazāka mūzika paša autora izpildījumā. Ap 16:00 paredzēts svinīgo pasākumu beigt un turpināt ar neformālām sarunām pie tējas galda.

Zināšanai: Monsinjora, Rēzeknes Skolotāju institūta ilggadējā direktora Nikodema Rancāna vārdā nosauktais konkurss un balvas pasniegšanas pasākums tiek rīkots jau piekto gadu. Šajā reizē uz balvu piecās kategorijās kopā ir pieteikti 32 nominanti. Konkursu rīko Latgaliešu Kultūras biedrība sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģiona Attīstības padomi (LPRAP) un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju. Svētdienas pasākumā dalību apstiprinājusi Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, kā arī LPRAP priekšsēdētājs Gunārs Upenieks.

Sīkāka informācija:
Juris Viļums, Latgaliešu kultūras biedrības valdes priekšsēdētājs

latgalisubidreiba@gmail.com, 26393531

N_Rancana balva

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0