Jauna tradīcija – konkurss ”Skolas talants”

Publicēts 10.02.2016

Kas ir talants? Prasme saskatīt to, ko nesaskata citi, sadzirdēt to, ko nesadzird citi, saprast to, ko nesaprot citi. Talants piemīt katram, jautājums ir- vai cilvēks sevī šo talantu vispār ir atklājis un pamanījis.

5. februārī skolas aktu zālē pulcējās tie, kurus saista dziesma, deja, mūzika un citas radošās aktivitātes. Priecēja tas, ka bija daudz talantīgu skolēnu, kas vēlējās sevi pierādīt un parādīt. Šajā konkursā tika izvirzīti talantīgākie skolēni, kuri piedalīsies skolas koncertos un pasākumos un brauks uz ikgadējo festivālu “Vara talanti”. Skolēnu talantus vērtēja kompetenta žūrija: Silvija Freiberga, Anita Cercene un Anna Kluša.

Pasākumā katram skolēnam bija iespēja izpaust savu talantu. Priekšnesumi bija visdažādākie – skolēni dziedāja dažāda žanra dziesmas, lasīja dzeju, dejoja pašu iestudētas ritmikas un hip – hop dejas, graciozi dejoja sporta dejas, spēlēja mūzikas instrumentus, rādīja savus rokdarbus un zīmējumus.

Pēc katra priekšnesuma žūrijas locekļi izteica savu vērtējumu par redzēto un godināja jaunos talantus ar pateicību un saldumiem. Jāpiebilst, ka pārsvarā vērtējums bija pozitīvs, jo katrs šova dalībnieks bija nopietni gatavojies, parādīja sevi kā talantu un saņēma ne vien žūrijas smaidīgās sejas, bet arī visā pasaulē atzītu balvu – skatītāju aplausus. Festivālā „Vara talanti” skolu pārstāvēs Valērija Trehnova no 2. klases, Sintija Onužāne no 7. klases, folkloras kopa un ansamblis.

Jomas, kur izvērsties un pierādīt sevi, ir simtiem un tūkstošiem, un nereti tas, kas mūs interesē un pievelk, bet ko visu laiku atliekam vai cenšamies izlikties sevī nemanām, arī ir tas, kas mūs atšķir no citiem – tas ir mūsu īpašais talants, tāpēc jāieklausās sevī un, galvenais,- jāiegulda darbs šī talanta izkopšanā. Lai šis talantu šovs ir kā atspēriena punkts un kā iedrošinājums tiem, kas šoreiz palika malā!

Paldies visiem, kas atbalstīja skolēnus un juta tiem līdzi!

Evita Kubecka

IMG_9449 IMG_9452 IMG_9459 IMG_9461 IMG_9462 IMG_9464 IMG_9471 IMG_9476 IMG_9477 IMG_9478 IMG_9479 IMG_9480 IMG_9482 IMG_9483 IMG_9486 IMG_9499

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0