Jauniešu vasaras nometņu un neformālo apmācību iespējas Rēzeknes novadā

Publicēts 20.05.2018

Rēzeknes novada jaunieti! Vai jau esi izlēmis, kurās nometnēs vai neformālajās apmācībās šovasar piedalīsies? Tev noteikti ir jāizmanto šī iespēja!

Šī gada nometņu un neformālo apmācību sezonā tiks realizētas tādas neformālo apmācību idejas, kā veselīga dzīvesveida pasākumu popularizēšana bērnu un jauniešu vidū, Latgales kulināro vērtību, multimediju prasmju apgūšana, izdzīvošanas prasmju apgūšana āra vides apstākļos, starppagastu jauniešu sadraudzības veicināšana, kā arī pašizaugsmes, līderisma spēju un uzņēmējdarbības prasmju attīstīšana, izmantojot gan formālās, gan arī neformālās izglītības metodes.

Izvēlies un iesaisties! Iesaisties un aktivizējies!

Rēzeknes novada jauniešu neformālās apmācības un nometnes, kuras plānots realizēt laika posmā no 1. jūnija līdz 1. novembrim, skaties zemāk. 

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0