Jauniešus gaida vasaras nometne Feimaņos!

Publicēts 05.07.2016

Feimaņu pagasta biedrība ,,Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs” aicina Rēzeknes novada jauniešus pieteikties vasaras nometnei, kura notiks no 11. jūlija līdz 16. jūlijam. Pasākuma laikā paredzētas sporta sacensības un dažādas sportiskas aktivitātes, komandu saliedēšanas stafetes, ekskursija uz zemessargu militāro nometni, ceļojums pa Daugavu ar kanoe laivām. Baudīsim vasaras priekus arī pie Rāznas ezera.

Nometnes atklāšana pie Feimaņu pamatskolas 11. jūlijā plkst. 10.00, savukārt nometnes noslēgums sestdien, 16. jūlijā Feimaņu pagasta kultūras namā. Noslēgumā – uzvarētāju apbalvošana, kopīgs cienasts un draudzības diskotēka.

Ja Tu esi 14-18 gadus jauns Rēzeknes novada jaunietis un vēlies piedalīties šādā pasākumā, zvani mums!

Nometnes vadītājs Māris Kudurs – 20223135, pasākuma koordinators–  29635654

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0