Joku diena Audriņu pamatskolā

Publicēts 07.04.2015

Kopš seniem laikiem 1. aprīli dēvē par Joku jeb Smieklu dienu. Galvenais šajā dienā – jokus uztvert ar sapratni, neturot ļaunu prātu. Mūsdienās cilvēki – gan bērni, gan pieaugušie, bieži ir darbu, raižu un problēmu nomākti. Tāpēc, lai savu dzīvi padarītu interesantāku, krāsaināku, līksmāku, Audriņu pamatskolā katru gadu 1. aprīlī tiek rīkota Joku diena.

Pasākumu organizēja un vadīja 7. klases skolēni (klases audzinātāja Sandra Jeršova). Skolas aktu zālē pulcējās skolēni, skolotāji un vecāki. Pasākuma vadītājas – Viktorija un Jana sniedza ieskatu šīs dienas rašanās vēsturē, kā arī noorganizēja jautru viktorīnu. Katra klase bija sagatavojusi kādu priekšnesumu. Jaunāko klašu skolēni skaitīja jaukus dzejolīšus, minēja mīklas, dejoja, bet vecāko – iesaistīja trakulīgā spēlē un stāstīja smieklīgas anekdotes. Patīkamā gaisotnē laiks pagāja nemanot.

Paldies radošajiem un atraktīvajiem skolēniem un klašu audzinātājām – Alīnai Krasovskai, Tatjanai Vabalei, Oksanai Brokānei, Jelenai Pimahovai, Ludmilai Fjodorovai, Margaritai Platonovai, Tatjanai Leonovai!

 

 

Sandra Jeršova

DSC07935DSC07926 DSC07915 DSC07913 DSC07936

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0