Kaunatas vidusskolas komanda gūst 1. vietu sacensībās “Savas valsts patriots”

Publicēts 21.11.2018

Sakarā ar Latvijas valsts proklamēšanas gadadienu, ik gadu, no 11. novembra līdz 18. novembrim Latvijā tiek svinēta Patriotu nedēļa. Tās ietvaros Zemessardzes 36. Kaujas atbalsta bataljons 2018. gada 16. novembrī pie Olimpiskā centra “Rēzekne” organizēja Patriotu nedēļas sacensības “Savas valsts patriots”. Aukstajā rudens dienā uz sacensībām Rēzeknē devās Kaunatas vidusskolas komanda: Armands Prančs, Lauris Abajevs, Maksims Ameļčenkovs, Rihards Antonovs, Vadims Matisāns, Kristīne Marmiļova, Ērika Peļņa, Sanita Kuzminska, kā arī skolotāja Marija Mukāne.

Sacensībās piedalījās sešas komandas : piecas no Rēzeknes pilsētas un viena no Rēzeknes novada. Komandām tika izdalītas kartes, kurās bija atzīmētas astoņas stacijas. Katrā stacijā bija dažādi uzdevumi: topogrāfija (darbs ar kartēm), granātas mešana, fiziskā spēka pārbaudījumi, atjautības jautājumi, šaušana, militārās tehnikas atpazīšana, šķēršļu josla, kur bija jānes cietušais uz nestuvēm, jāstumj mašīna, jāskrien stāvā kalnā un atpakaļ, bija jāsaģērbj karavīrs pilnā komplektācijā un jāsaliek karavīra mugursoma. Uzdevumi bija ļoti interesanti, visi dalībnieki dedzīgi un ar azartu tos pildīja.

Kamēr tika apkopoti rezultāti, dalībnieki varēja sasildīties ar karstu tēju. Sacensību kopvērtējumā Kaunatas vidusskolas komanda ieguva 1. vietu ar diezgan lielu pārsvaru. Pirmās trīs vietas ieguva kausus un medaļas, pārējās komandas veicināšanas balvas. Cerams, ka nākamgad pieteiksies vairāk dalībnieku, kuri atbalstīs un piedalīsies sacensībās!

Teksts un foto: Ērika Peļņa

IMG-20181116-WA0021 IMG-20181116-WA0025 IMG-20181116-WA0039

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0