Kaunatas vidusskolas komanda „Surikāti” izcīna lielo Līdera balvu 2018!

Publicēts 26.04.2018

Rīgā 20. aprīlī norisinājās grandiozs pasākums Lielā Līderu diena un projekta ”Es savai videi” fināls. Tajā piedalījās vairāk kā 400 dalībnieki, par norises vietu bija izraudzītas RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O 6 viesmīlīgās telpas. Projekta ”Es savai videi” finālā piedalījās 10 komandas. No Kaunatas vidusskolas piedalījās divas komandas: ”Džindžeri” ar projektu „Rokassprādzes pīšana” (Sanita Kuzminska, Kristīne Marmiļova, Toni Anželo Fernandes – skolotāja Marija Mukāne) un komanda ”Surikāti” ar projektu „100 ausekļi Latvijai” (Inguss Sutins, Linda Keisele, Ērika Peļņa – skolotāja Irēna Selivončika).

Šis konkurss, kā atzīst paši dalībnieki, palīdzēja attīstīt prasmi uzstāties lielas auditorijas priekšā, pārvarēt uztraukumu un, aizstāvot savu projektu, atbildēt uz žūrijas jautājumiem. Lai arī neizdevās uzvarēt konkursa finālā, Kaunatas vidusskolas komanda „Surikāti” izcīnīja Lielo Līdera balvu 2018, jo visa gada garumā ir bijuši aktīvi un piedalījušies visos ar „Esi līderis” saistītajos konkursos: “Zīmolvedis”, “Līderis manā dzimtas kokā”, biznesa spēlēs “Ceļš uz bagātību” un izstrādāja projektus konkursam “Es savai videi”, lai cīnītos par Līdera Lielo balvu- izzinošu ceļojumu.

Ināra Paramonova
Foto: no www.esilideris galerijas

lideru-diena-8 lideru-diena-82 lideru-diena-85

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0