Kaunatas vidusskolas komanda uzvar biznesa spēļu finālā Rīgā

Publicēts 27.03.2018

23.martā Rīgā norisinājās biznesa spēles ‘’Ceļš uz bagātību’’ fināls, kurā piedalījās 9 komandas: Viļakas Valsts ģimnāzija ‘’Strukturēts ogleklis”, Cesvaines vidusskola ‘’Biznesa skelets’’, Balvu valsts ģimnāzija ‘’LADAM’’, Ilūkstes 1.vidusskola ‘’Sapņu komanda 2018”, Vircavas vidusskola ‘’Sārtie zvani KKG’’, Nīcas vidusskola ‘’Autoritātes’’, Grobiņas ģimnāzija ‘’Portfelis’’, Andreja Upīša Skrīveru vidusskola ‘’Pelmeņi’’ un Kaunatas vidusskolas komanda ‘’Surikāti’’ – Inguss Sutins, Linda Keisele un Ērika Peļņa. Komandas kapteinis Inguss Sutins. Spēle notika ‘’WE FURNITURE’’veikalā – mēbeļu noliktavā. 08.00 no rīta komandām tika izsūtīts jau pirmais uzdevums. 10.00 dalībniekiem bija ekskursija un sarunas ar uzņēmuma vadītājiem. 12.30 – 14.30 komandas gatavoja prezentācijas, lai pēc tam varētu tās prezentēt un uzzināt fināla uzvarētājus. Sīvā cīņā 1.vietu finālspēlē izcīnīja Kaunatas vidusskolas komanda ‘’Surikāti’’. Kaunatas vidusskolas komandu sagatavoja – Irēna Selivončika un Marija Mukāne. Transportu nodrošināja Rēzeknes novada Izglītības pārvalde. Paldies visiem par atbalstu un rūpēm!

Ērika Peļņa, projekta ‘’Esi Līderis’’ dalībniece

kaunata_foto3kaunata_foto1kaunata_foto

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0